Ta strona używa cookies. Można zmienić ich ustawienia w przeglądarce. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Cookies.

Wyszukaj firmę:

Z.U. KOST-POL S.C. MIROSŁAW KOKOT, PAWEŁ MIKLAJEWSKI

Adres:

TADEUSZA KOŚCIUSZKI 23B, 64-761 KRZYŻ WIELKOPOLSKI

Telefon:

693-318-483, 663-589-869

Strona:

O firmie:

 

Polecamy Państwu szeroki wybór kostki brukowej (Behaton, cegła, starobruki, Piccolo, płyty tarasowe, obrzeża, krawężniki, palisada itp). Nasi klienci cenią w szczególności profesjonalizm, terminowość oraz bardzo atrakcyjne ceny. Dysponujemy własnym transportem i profesjonalnym sprzętem budowlanym niezbędnym do wykonania usługi. Posiadamy transport na bazie auto pomocy co umożliwia przewóz maszyn budowlanych i usług z tym związanych.

Od wielu lat funkcjonujemy na rynku usług brukarskich, każdego klienta traktujemy indywidualnie, zapewniając fachową pomoc w projektowaniu i bezpłatne konsultacje z klientem. Pomysły czerpiemy z wykonywanych prac, bądź tworzymy nowe na bazie wizji klienta. Doświadczenie w branży brukarskiej i duże umiejętności każdego z naszych pracowników pozwala dowolnie kształtować nawierzchnie z kostek brukowych.

 

Oferta:

Skontaktuj się z nami:

Słowa kluczowe:

kostka brukowa Krzyż Wlkp., układanie kostki brukowej Krzyż Wlkp., brukarstwo Krzyż Wlkp., układanie z kostki brukowej posesji Krzyż Wielkopolski, układanie z kostki brukowej chodników Krzyż Wielkopolski, układanie z kostki brukowej parkingów Krzyż Wielkopolski, układanie z kostki brukowej dróg Krzyż Wielkopolski, profesjonalne wykonanie pozbruku Krzyż Wielkopolski, doradztwo brukarskie Krzyż Wlkp., projektowanie z użyciem kostki brukowej Krzyż Wlkp.
Dostępne rodzaje płatnosci