Ta strona używa cookies. Można zmienić ich ustawienia w przeglądarce. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Cookies.

Wyszukaj firmę:

Aktualności:

Medal Polskiej Przedsiębiorczości

2016-03-17

Medal Polskiej Przedsiębiorczości to instytucja marketingowa, która nadzoruje wyróżnienia obejmujące cały kraj.
Założeniem naszego programu jest wyłonienie najlepszych firm w Polsce, zarówno wśród największych, jak i małych rodzinnych przedsiębiorców.

Nie zapominamy, że to właśnie oni stanowią filar polskiej gospodarki.

Medal Polskiej Przedsiębiorczości przyznawany jest w kategoriach Firma Roku oraz Marka Roku.


Program wyróżniający Godłem Firma Roku zwraca uwagę na działalność o zasięgu lokalnym/regionalnym oraz ogólnopolskim. Tytuł nadawany jest w ramach ogólnopolskiego konkursu. Założeniem naszym jest promowanie dynamicznych, aktywnych przedsiębiorstw, banków, instytucji cieszących się uznaniem konsumentów, firm współpracujących, samorządów terytorialnych.


Marka Roku to plebiscyt oparty na ogólnopolskiej ankiecie lub wizytacjach pozwalających wyłonić najpopularniejsze marki na rynku.  Jest to wyróżnienie potwierdzające jakość produktu jak i szczególną pozycję marki wśród konsumentów. Certyfikat ten jest przyznawany w ramach konkursu o Medal Polskiej Przedsiębiorczości.

 

Przy ocenie zgłoszeń uwzględniane są dotychczasowe certyfikaty i wyróżnienia potwierdzające poziom metod zarządzania i kontroli jakości oraz wytwarzanych produktów i świadczonych usług. Jednym z najważniejszych elementów przy ocenie przedsiębiorstwa jest opinia środowiska oraz tradycje firmy.

 

Pomagamy sięgać wyżej, jeżeli chcesz poznać sszczegóły udziału w programie zapraszmy do kontaku.

TEL/FAKS: (22) 218-94-43

tel kom: 606-857-400

mail: biuro@m-p-p.pl

www.m-p-p.pl

Dostępne rodzaje płatnosci