Ta strona używa cookies. Można zmienić ich ustawienia w przeglądarce. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Cookies.

Wyszukaj firmę:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "TRANSLIS" Henryk Lis

Adres:

ul. Wolności 21, 42-672 Wieszowa

Telefon:

322737349, 606-276-454

O firmie:

Zajmujemy się sprzedażą węgla, transportem samochodowym oraz sprzedażą piasku. Przedsiębiorstwo posiada własne składy opałowe na terenie Śląska oraz województwa opolskiego. Oferujemy usługi transportowe na terenie całej polski jak i za granicą. Od 2013r nasza firma poszerzyła działalność o sprzedaż i wydobycie Piasku z kopalni Szeligowiec. Jesteśmy firmą solidną i rzetelną.

 

handel węglem, węgiel, transport samochodowy, skład opału, sprzedaż węgla, składowanie węgla

Oferta:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TransLis założone zostało w 1993 roku.
Główne kierunki działalności naszej firmy to handel węglem i transport samochodowy. Przedsiębiorstwo posiada własne składy opałowe na terenie Śląska oraz województwa opolskiego.

Tabor samochodowy firmy TransLis składający się aktualnie
z 70 zaplandeczonych samochodów samowyładowczych pozwala na dowiezienie co najmniej 1400 ton ładunku na dobę w dowolne miejsce w kraju.
Rozładunek w miejscu wskazanym przez klienta obniża koszty, które generuje transport kolejowy. Nasza firma posiada wewnętrzny system kontroli pojazdów, pozwalający na zachowanie całkowitego bezpieczeństwa przewożonego towaru od miejsca załadunku do miejsca rozładunku towaru.

W roku 2001 wraz z innymi śląskimi firmami Przedsiębiorstwo TransLis zainwestowało w uruchomienie pierwszej Prywatnej Kopalni w Polsce.
Posiadając zaplecze transportowe, miejsca składowania oraz doświadczenie w sprzedaży węgla, nasza firma rozpoczęła dystrybucję prywatnie wydobywanego węgla.

W roku 2003 dzięki posiadanej bazie serwisowej Przedsiębiorstwo TransLis dostarczyło odbiorcom transportem samochodowym 300 000 ton węgla, w roku 2004 już 400 000 ton.

Nasza firma swoją rzetelnością i profesjonalizmem potrafi sprostać najbardziej wymagającym klientom. Dowodem tego jest wieloletnia współpraca z największymi odbiorcami węgla kamiennego w kraju.

Jesteśmy pełni nadziei, iż stawiając na pierwszym miejscu profesjonalizm możemy stać się w Państwa oczach firmą godną zaufania i mogącą sprostać Państwa wymaganiom.

 

Skontaktuj się z nami:

Słowa kluczowe:

Henryk Lis, Wieszowa, śląskie, tarnogórski, Wydobycie i sprzedaż węgla, ul. Wolności, P.W. Translis Henryk Lis, Wieszowa, śląskie, sprzedaż piasku, wydobycie piasku, autoryzowany sprzedawca południowego koncernu węglowego
Dostępne rodzaje płatnosci