Ta strona używa cookies. Można zmienić ich ustawienia w przeglądarce. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Cookies.

Wyszukaj firmę:

GP "RAJ-FRUIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:

WILKÓW PIERWSZY 57, 05-620 WILKÓW PIERWSZY

Telefon:

48 668 15 99

E-mail:

O firmie:

 Grupa Producentów Owoców i Warzyw. Spółka Raj-Fruit jest nową, rozwijająca się grupą producentów owoców i warzyw, zajmującą się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości owoców i warzyw na rynek krajowy i zagraniczny. Dużym atutem naszej firmy jest idealna lokalizacja – centrum zagłębia sadowniczego i bardzo łatwy dojazd.


Owoce, warzywa

Oferta:

 Spółka Raj-Fruit jest nową, rozwijająca się grupą producentów owoców i warzyw, zajmującą się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości owoców i warzyw na rynek krajowy i zagraniczny. Dużym atutem naszej firmy jest idealna lokalizacja – centrum zagłębia sadowniczego i bardzo łatwy dojazd.

Jesteśmy otwarci na każdą ofertę współpracy z kontrahentami zarówno krajowymi jak i zagranicznymi. Zapytania w sprawie zakupu naszych owoców i warzyw prosimy kierować drogą e-mailową, telefoniczną lub faksem.


Jesteśmy otwarci na każdą ofertę współpracy z kontrahentami zarówno krajowymi jak i zagranicznymi. Zapytania w sprawie zakupu naszych owoców i warzyw prosimy kierować drogą e-mailową, telefoniczną lub faksem.

Grupa Producentów Owoców i Warzyw "Raj Fruit"
producent jabłek.
Grupa Producentów Owoców i Warzyw Raj-Fruit Sp. z o.o. powstała w lutym 2011 roku, natomiast status wstępnego uznania otrzymała w październiku 2011 roku.

Spółka dbając o wysoką jakość oferowanych do sprzedaży owoców i warzyw dba o odpowiednie warunki uprawy i stosuje optymalną ochronę przed chorobami i szkodnikami uprawianych roślin, dlatego też będzie wdrażać certyfikaty bezpiecznej żywności, tj. IPO i GlobalGap.

W trosce o wysoką jakość przechowywanych i sortowanych owoców, Grupa Producentów Owoców i Warzyw Raj-Fruit rozpoczęła też budowę budynku logistyczno–przechowalniczego, składającego się z hali sortowniczej z zapleczem socjalnym, komór chłodniczych KA i ULO. W roku bieżącym zamierza również zakupić i zamontować nowoczesną linię sortowniczą, posiadającą innowacyjne rozwiązania w zakresie ‘presortingu’ i rozładunku wodnego. W planach jest również zakup urządzeń do klejenia opakowań kartonowych.

W kolejnych latach wraz z powiększeniem liczby wspólników, spółka zamierza prowadzić dalszą rozbudowę nowoczesnego zaplecza przechowalniczego.

Nasza spółka ma w swojej ofercie duży asortyment owoców i warzyw, w różnych sortach.

Owoce:
Jabłko
Gruszka
Śliwka
Czereśnia
Wiśnia
Truskawka
Malina
Warzywa – kapusta pekińska, kapusta biała, kalafior, ogórek, cebula
 
 
 

Skontaktuj się z nami:

Słowa kluczowe:

GP Raj-Fruit Sp. z o.o., Wilków Pierwszy, mazowieckie, grójecki, Owoce, warzywa - hurt, ul. , GP Raj-Fruit Sp. z o.o., Wilków Pierwszy, mazowieckie, owoce, warzywa, hurtownia owoców, sprzedaż owoców, sprzedaż warzyw, produkcja owoców, Jabłka, kapusta pekińska, sprzedaż jabłek, sprzedaż kapusty pekińskiej, sprzedaż hurtowa, sprzedaż detaliczna, ogrodnictwo, eksport, sadownictwo, gruszki, śliwki, kapusta biała, hurt, detal, przechowywanie, sortowanie, hurtowa sprzedaż
Dostępne rodzaje płatnosci