Ta strona używa cookies. Można zmienić ich ustawienia w przeglądarce. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Cookies.

Wyszukaj firmę:

Dom weselny "Ostoja"

Adres:

ul.Marmurowa 9, 03-053 Warszawa

Telefon:

604 13 14 34 / 606 400 349
fax: 0-22 614-69-95

O firmie:

Ostoja to gospodarstwo położone 20 km od centrum Warszawy. Nasz zakątek jest jednym z nielicznych miejsc w których został zachowany klimat dawnej wsi mazowieckiej. To idealne miejsce dla biesiady w stylu ludowym.

Centrum naszego gospodarstwa stanowi duży, piękny, murowany budynek w którym mieszczą się dwie sale bankietowe - jedna - 300 m2, druga - 100 m2.
W salach, które zostały otwarte w 2005 r. zachowany został styl i wystrój dawnej wsi mazowieckiej.

Poza stylowym budynkiem z salami bankietowymi na terenie Ostoji znajduje się stadnina koni z dwoma placami do nauki jazdy konnej, stara powozownia, piękna kamienna studnia oraz ogródek na imprezy plenerowe (np. grill). Wszystko to gwarantuje gościom biesiady możliwość przewietrzenia się i odpoczęcia od gwaru imprezy. Na terenie Ostoji znajdziecie Państwo również pokoje hotelowe.

Możliwość zorganizowania Państwa przyjęcia weselnego będzie dla nas ogromną przyjemnością. Postaramy sie spełnić Wasze marzenia i uczynić ten ważny dzień jednym z najpiękniejszych dni w życiu.

Skontaktuj się z nami:

Słowa kluczowe:

przyjęcia weselne Warszawa,przyjęcia weselne Białołęka,przyjęcia weselne ostoja,komunia ostoja,przyjęcia komunijne ostoja,przyjęcia komunijne warszawa,przyjęcia komunijne Białołęka,dom weselny Warszawa,dom weselny Białołęka,dom weselny ostoja,restauracja ostoja,restauracja warszawa,restauracja Białołęka,imprezy okolicznościowe ostoja,imprezy okolicznościowe Warszawa,imprezy okolicznościowe Białołęka,auto do ślubu Warszawa,auto do ślubu Białołęka
Dostępne rodzaje płatnosci